V derby fotbalisté Tatranu podlehli domácí Dobříši a klesli v tabulce na sedmé místo

SEDLČANY – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany zajížděli v sobotu 20. května k dalšímu, v pořadí už 27. kolu Krajského přeboru (KS) do sousední Dobříše, kde se utkali na stadion V Lipkách v derby s domácím MFK Dobříš. V průběžné tabulce dělilo oba týmy před výkopem utkání šest bodů a čtyři místa, takže se nechalo čekat vyrovnané utkání. Na podzim Tatran mužstvo Dobříše porazil na domácím trávníku 3:1 góly Hofmana, Repetného a Matouška.

Fotbalisté Tatranu i ve druhém utkání po sobě nebodovali. Před týdnem prohráli ve Velimi 2:3, sobotní utkání v Dobříši dopadlo obdobně. Domácí šli do vedení po půl hodině hry a kopu od rohového praporku. Po dvaceti minutách druhého poločasu padl do sítě branky Tatranu opět po rohu druhý gól. Sedlčany pět minut nato korigovaly výsledek. Tatran tak během dvou kol na hřištích soupeřů přišel o šest bodů a klesl na 7. místo průběžné tabulky.