V dalším přípravném zápase Tatran podlehl třetiligovému B týmu 1.FK Příbram

PŘÍBRAM – Začátek zápasu patřil jednoznačně domácí béčku, za které nastoupili hráči, jenž za trenéra Caplára hráli 1. ligu. Bylo to znát ve všech činnostech. Rychlý pohyb s míčem, rychlé zpracování a okamžité napadání hostujících hráčů po ztrátě míče. A tak nebylo divu, že než se fotbalisté Tatranu s tímto způsobem hry vyrovnali, prohrávali po gólech v 8., 18. a 24. minutě 3:0. Tatran snížil v 25. minutě gólem Soldáta, který chytře přeloboval příbramského gólmana.

Do druhého poločase trenéři obou mužstvem poslali na hřiště obměněné jedenáctky a obraz hry se změnil. Hráči Tatranu měli o něco víc míč na svých kopačkách, častěji i stříleli. To, co šlo ze strany sedlčanských hráčů na branku, příbramský brankář ale pochytal. Přesto si Kvěch vypracoval jednu velkou šanci, kdy chtěl obstřelit brankáře, ale míč šel vedle. Stínem sobotního přípravného utkání pak bylo nezaviněné zranění Kdolského.

„V případě Kdolského se jedná o natržený vaz v kotníku. Pochvalu si zaslouží oba naši brankáři a pak mladíci Doubrava, Kouklík, Novotný, Dřevojan Lukáš. Příští sobotu (8. února) nás čeká obhajoba prvenství na turnaji o pohár starosty města Příbram, který každoročně pořádá fotbalový oddíl Spartak Příbram. První zápas hrajeme od 12.00 hod proti Hořovicku,“ řekl ve stručnosti po sobotním přípravném zápase Jiří Voráček, vedoucí mužstva Tatranu Sedlčany.