Už máte program na tento víkend? Pokud ne, tak tady je malá nabídka akcí (42. týden)

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 24 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Počasí o třetím říjnovém víkendu má být nadále příznivé, přesto víkendových akcí není oproti jiným týdnům mnoho. A tak v úvodu pozveme v pátek do sedlčanského kina, které uvádí americký romantický film ‘After: Polibek’. V ten samý večer hraje i kino v Sedlci-Prčici, to má na programu americký psychologický snímek ‘Máma’. V sobotu pak sedlčanské kino dává svěží  francouzskou komedii ‘Ibiza’ s oblíbeným Christiánem Claviérem.

Tím jsme se přehoupli plynule do soboty a ranního výlovu rybníku Návesník v Dublovicích. Ten tradičně pořádá místní SDH a nabízí návštěvníkům nejen nákup ryb, ale také bohaté občerstvení.  Druhou sobotní akcí je v Sedlčanech ‘Třetí ročník rokenrolového večírku’ s hudbou 50. a 60. let minulého století. Hlavním bodem programu je společné vystoupení lokálních uskupení The Beautifuls & Blue Orchestra.  Chybět nemá přehlídka šatů značky Lady AnnaHell a taneční vystoupení.

Nedělní nabídka zve nejprve na odpolední veřejné bruslení na zimním stadionu. Tady také od pátku do neděle pokračuje devíti zápasy hokejový ‘Hobby turnaj’ o pohár starosty města.  Závěr naší nabídky už tradičně patří fotbalu, který se zatím k zimnímu spánku nechystá. Divizní fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany hostí na svém stadionu od 15:30 souseda z druhé poloviny tabulky, mužstvo SK Klatovy 1898. V Petrovicích pak proti domácímu mužstvu nastoupí v krajské 1.B třídě Daleké Dušníky.