Už máte program na tento víkend? Pokud ne, tak tady je malá nabídka akcí (2. týden)

SEDLČANSKO – Nadcházející víkend se ponese ve znamení plesové sezony, která je v plném proudu. Přesto i ti, kterým tanec “nic moc neříká”, si o víkendu mohou přijít na své. Třeba jen tím, že v pátek večer zvednou oči k obloze a budou pozorovat mlžné zatmění Měsíce. Nebo půjdou do sedlčanského kina na americkou romantiku ‘The perfect kiss’. Jinak z plesů je v pátek večer na programu Ples tanečních v sedlčanském kulturáku, nebo Hasišský ples v Kvasejovicích.

V sobotu ráno můžeme vyrazit s turisty na ‘Tříkrálový pochod’, nebo také s lyžemi na Monínec na akci ’02 Ski Roadshow 2020′. A v podvečer pak na zimní stadion a utkání sedlčanského Tatranu se Spartakem Žebrák. Nebo také na houslový koncert Jaroslava Svěceného v drážkovském divadle Hogofogo. Z plesů si můžeme vybrat mezi Hasičskými v Nových Dvorech nebo Obděnicích, případně Křesťanským v Obecním domě v Petrovicích.

Posledním sobotním plesem v naší nabídce akcí na letošní druhý víkend je Myslivecký ples s bohatou zvěřinovou tombolou v Nechvalicích. V sobotu večer opět hraje sedlčanské kino, a to americký akční film ‘Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw’. Neděle je přece jen už klidnější. Na zimním stadionu se odpoledne tradičně bruslí a v kině si přijdou na své hlavně děti. Na programu je americký animovaný snímek ‘Toy story 4: Příběh hraček’.