Tři body zůstaly doma, Tatran se po vítězství nad Chebem odpoutal ode dna tabulky

SEDLČANY – Fotbalová Divize skupiny A měla o víkendu na programu kompletní 4. kolo. Pět zápasů se hrálo v sobotu, zbytek v neděli 13. září. Mezi nedělní zápasy patřilo také utkání domácího Tatranu Sedlčany s mužstvem FK Hvězda Cheb. Před rokem Tatran doma porazil Cheb 2:1. V letošní sezoně se ani jednomu z mužstev nedaří, zatím jim po třech kolech patřila poslední dvě místa tabulky. Po čtvrtém kole se to ale změnilo, domácí zvítězili a posunuli se na 13. příčku.

Zápas začali domácí aktivně při vědomí si svého postavení v tabulce. Přes dvě stovky diváků si zakřičelo gól už v 10. minutě, kdy po akci Milana Krůty dal svůj první gól v zápase jmenovec David Krůta. V 15. minutě přihrál Kouklík znovu Davidu Krůtovi a ten zvýšil na rozdíl dvou gólů. Hosté poprvé zahrozili v 17. minutě, ale Dřevojan byl na místě. Domácí byli nadále při chuti, ale všechny jejich střely bezpečně likvidoval hostující brankář.

Druhý poločas začal obrovskou šancí Repetného, ale znovu ho vychytal brankář Chebu. V 49. minutě našel Hašek Davida Krůtu, ale jeho prudkou střelu vyrazil chebský gólman na roh. V 65. minutě si Milan s Davidem Krůtou zopakovali akci z první půle a byl z toho třetí gól v síti Chebu a druhý jmenovaný mohl slavit hattrick. Za tři minuty přidal po akci Sochůrka čtvrtý gól Dvořák. V dalších minutách Brotánek neproměnil penaltu a Sochůrek nastřelil tyč.

Tatran Sedlčany . FK Hvězda Cheb
4:0 (2:0)
Góly: 10., 15., 65. Krůta D., 68. Dvořák –
Žluté karty: 68. Krůta M. –
Sestava Tatranu: Dřevojan – Hašek, Kdolský (7. Kouklík), Repetný, Krůta D., Dvořák, Krůta M., Brotánek, Soldát (78. Sosnovec), Novotný, Čipera (64. Sochůrek)
Rozhodčí: Vrchota – Eibl, Průcha
Diváků: 216
  Fotbalisté Tatranu Sedlčany si vykoledovali v Poříčanech velikonoční porážku 1:4

Ilustrační foto: pixabay.com