Tatranu se v utkání s HC Příbram B nedařily přesilovky, dostal v nich tři góly a prohrál

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla na programu druhé kolo. V něm hokejisté Tatranu nastoupili na domácím ledě proti HC Příbram B. V dramatické utkání, které řídil jen jeden rozhodčí, Tatran po dvou třtinách vedl 4:3. V poslední třetině pak už se do branky trefovali jen příbramští hokejisté, domácí v poslední minutě už jen korigovali výsledek.

V první třetině padl v čase 04:18 první gól do branky Tatranu, jeho autorem byl Petr Svoboda. Domácí v následující části hry na to odpověděli třemi brankami. V čase 09:43 vyrovnal Martin Náprstek, do vedení dostal sedlčanské hokejisty za dalších 25 vteřin Libor Bém a v čase  13:38 přidal třetí gól Ondra Spilka. Hosté v oslabení snížili v čase 16:36 Tomášem Andělem.

Druhá třetina byla už na branky chudší, nejprve v čase 20:50 zvýšil v přesilovce vedení Tatranu Filip Černý. Přibližně o osm minut později při oslabení ujel příbramský Miroslav Polák a skóroval. Třetí třetinu otevřel v čase 45:56 gólem příbramský Ondřej Mácha a vyrovnal skóre sobotního zápasu na 4:4.  V čase 49:40 Ondřej Mácha v oslabení poslal Příbram do vedení.

Finiš příbramských hokejistů pokračoval v čase 53:00, kdy se do listiny střelců zapsal Tomáš Anděl. Sedmý gól hostů padl v čase 58:22, jeho autorem byl David Šmejkal. Domácí stačili 44 vteřin před koncem nepovedeného zápasu už jednom v přesilovce korigovat konečný výsledek Zdeňkem Burianem. V utkání padlo celkem 13 trestů, Tatran hrál sedm přesilovek a dostal v nich tři góly…

Tatran Sedlčany – HC Příbram B 5:7 (3:2,1:1,1:4)

Zdroj: Středočeský hokej
Ilustrační foto: pixabay.com