Tatran v 18. kole Krajské hokejové soutěže v pohodě porazil béčko Rakovníku 8:1

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla o třetím lednovém víkendu na programu 18. soutěžní kolo základní části. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany nastoupili v sobotu 21. ledna na domácím zimním stadionu proti B mužstvu HC Rakovník. Domácí mužstvo mělo v utkání po celých šedesát minut jednoznačnou převahu, kterou vyjádřilo osmi vstřelenými brankami a po zásluze vyhrálo..

První gól za záda rakovnického brankáře padl v čase 03:57 z hole Martina Pospíšila. V čase 12:53 to byl opět Martin Pospíšil, který zvýšil vedení Tatranu na 2:0. Za další půlminutu přidal v čase 13:25 třetí gól domácích Dominik Chwastek. Ve druhé třetině padly také tři góly. Nejprve v čase 22:09 přidal čtvrtou branku domácích Kryštof Švagr, poté v čase 23:20 z hokejky rakovnického Ondřeje Leta hosté snížili.

Domácí na to odpověděli v čase 35:55, autorem páté branky v síti Rakovníku byl Dominik Chwastek. Ve třetí třetině stříleli góly už jen domácí. V čase 49:35 zvýšil na 6:1 svým třetím gólem v utkání Martin Pospíšil. V čase 51:45 přidal sedmou branku Filip Černý a o konečný výsledek se postaral v čase 57:17 v přesilovce Vít Zavadil. V čistě hraném utkání padly jen tři dvouminutové tresty.

Tatran Sedlčany – HC Rakovník B 8:1 (3:0, 2:1, 3:0)

Ilustrační foto: pixabay.com