Talkshow Posedlí Dakarem se rychle blíží, její první díl se odehraje v Sedlčanech

SEDLČANY – Přibližně už za dva týdny zamíří zábavná talkshow Posedlí Dakarem do deseti měst po celé České republice. Martin Macík s posádkou se podělí se svými fanoušky o zážitky, které nasbírali v průběhu celé Rally Dakar 2023. Jako první zavítají sedlčanští závodníci 3. února do sálu kulturního domu v Sedlčanech, kde bude možné shlédnout i unikátní záběry s průběhu legendárního závodu. Nutno dodat, že v Sedlčanech jsou už vstupenky beznadějně vyprodány.

Poté se závodníci během února a března rozjedou do dalších devíti měst, aby také tam si fanoušci sedlčanského týmu užili na akcích Posedlí Dakarem všeho, co tato talkshow nabídne. Jak už po dojezdu poslední etapy uvedl Martin Macík, tak by se o tom co zažili nechalo vyprávět dlouhé hodiny: „František si všechno zapisuje do sešítku. Protože jsme toho zažili tolik, že se to ani nedá zapamatovat. Musíme to dát v klidu všechno do kupy. A těšíme se na vás.“

Samozřejmě sedlčanským vystoupením dakarských závodníků akce Posedlí Dakarem nekončí. V únoru navštíví se svým vyprávěním zážitků doplněným unikátními záběry postupně Prahu, Jablonec na Nisou a slovenskou metropoli Bratislavu. V březnu pak zavítají postupně do Plzně, Českých Budějovic, Hradce Králové, Ostravy, Otrokovic – Zlína a svou pouť zakončí v Brně. K tomu je potřeba přidat dvě letní setkání pod širým nebem v motoristických areálech Sedlčanská kotlina a Přerovská rokle.

Foto: MM Technology