Také v dalším domácím utkání sedlčanští hokejisté prohráli, tentokrát vysoko 1:8

SEDLČANY – Čtvrté kolo Krajské hokejové soutěže se hrálo už o svátečním úterý 28. září. Tatran Sedlčany měl opět výhodu domácího prostředí zimního stadionu a opět této výhody nevyužil. Jeho soupeřem bylo jedno z mužstev skupiny Sever, favorizovaní HC Buldoci Neratovice. Utkání s tímto soupeřem mělo tradičně až moc jednoznačný průběh, kdy už rozhodla první třetina.

V první třetině padly čtyři branky, všechny do té sedlčanské. Brankostroj spustil v čase 05:59 hostující Chvojka, druhá branka padla do sítě Tatranu v čase 06:40 a autorem byl opět Chvojka. Třetí gól přidal v čase 15:37 neratovický Křížek a čtvrtý v čase 19:08 Lukáš Prejza. Ve druhé třetině padly tři branky, opět všechny do branky hokejistů Tatranu.

Nejprve v čase 21:58 vstřelil pátý gól Makovský, šestý přidal v čase 28:02 neratovický Sojka a sedmý v čase 29:00 David Volf. Třetí třetina byla vzhdedem k rozhodnutému utkání vyrovnaná a domácím se v ní podařilo vstřelit jeden gól, ale a za stavu 0:7. Předtím v čase 53:33 skóroval Chvojka. Autorem čestného úspěchu hokejistů Tatranu Sedlčany byl v čase 58:36 domácí Spilka.

Tatran Sedlčany – HC Buldoci Neratovice 1:8 (0:4,0:3,1:1)

Ilustrační foto: pixabay.com