Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Nedělní koncert a dvě divadelní představení ruší také Divadlo HogoFogo v Drážkově

SVATÝ JAN – Divadlo HogoFogo v Drážkově mělo v tomto a následujícím týdnu na programu celkem tři akce. Předně nedělní koncert Vladimíra Hrona, poté 20. března divadelní představení Osm žen a 22. března divadelní komedii Boeing – Boeing aneb Tři letušky v Paříži. Všechny tři akce se ruší. “Respektujeme rozhodnutí Vlády ČR o zákazu akcí nad 100 účastníků, zdraví je na prvním místě,” informuje Gabriela Falcová, umělecká ředitelka Divadla Hogofogo.

“Nedělní koncert Vladimíra Hrona jsme nuceni přeložit na neděli 31. května od 19.00 hodin. Nadcházející divadelní představení 20. 3. Osm žen překládáme na nový termín, který co nejdříve oznámíme. Komedii Boeing – Boeing aneb Tři letušky v Paříži budeme hrát v náhradním termínu, a to v pátek 15. května v 19.00 hodin. Zakoupené vstupenky jsou platné, pokud by se některé představení přece jen muselo rušit, peníze vám budou samozřejmě vráceny,” dodává Gabriela Falcová.