Středočeská hejtmanka, v rámci jejích cest po očkovacích místech, zavítala do Sedlčan

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

STŘEDNÍ CECHY – Hejtmanka Petra Pecková, radní pro zdravotnictví Pavel Pavlík a předseda zdravotnického výboru Tomáš Zmuda se v rámci cest po očkovacích centrech vydali v prvním kole do pěti očkovacích míst. Cesta je nejprve zavedla do Sedlčan, poté do Dobřichovic a poslední dopolední zastávkou bylo očkovací místo ve Slaném.

Návštěva očkovacího centra v Sedlčanech

„Poděkovali jsme všem zaměstnancům, dali jim malý dárek, který poputuje do všech center – koš s regionálními potravinami, které vyhrály potravinu roku 2020 Středočeský kraj a rodinnou volnou vstupenku do všech muzeí a galerií v kraji. A také poděkování Městu Sedlčany, panu starostovi a Městské knihovně Sedlčany a knihovnicím,“ řekla středočeská hejmanka Petra Pecková.

Tour pokračovala i odpoledne, kdy vedla do největšího očkovacího centra v kraji v Mladé Boleslavi. Vpravdě estetickou tečkou pak byla návštěva v OČM v kutnohorském GASK – Galerie Středočeského kraje. Vzhledem k tomu, že na očkování se podílí 22 očkovacích center s desítkami lidí, jejichž práce si zasluhuje velké poděkování, jistě nepůjde o jedinou cestu tohoto druhu.

Zdroj/foto: Středočeský kraj