Sobotní sprint Rally Příbram uzavře některé silnice III. třídy a místní komunikace

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANSKO – Z důvodu pořádání Rally Příbram dojde v sobotu 23. července na území Sedlčanska k úplné uzavírce některých komunikací. Ve všech případech se jedná jen o silnice třetí třídy a místní komunikace. V případě rychlostních zkoušek (RZ1 a RZ5 – v čase od 6:50 do 17:45) ze Sestrouně do Křečovic se jedná o uzavření silnice III/10521 od odbočky ze silnicí II/105 na Sestrouň až po Zberaz, dále místní komunikaci ze Zberaze do Prosenické Lhoty.

Přímo v obci Prosenická Lhota pak bude uzavřen pouze krátký úsek silnice III/11441 mezi okrajem Prosenické Lhoty a začátkem osady Prosenice. Zkouška dále vede po místní komunikaci ve směru k rozhledně Drahoušek přes osady Paseky a Zhorný na silnici III/11441 přes Skrýšov do Křečovic. Další dvě rychlostní zkoušky (RZ2 a RZ6 ) z Křečovic do Minartic nevedou po žádné silnici a ani místní komunikaci patřící do regionu Sedlčanska.

Rychlostní zkoušky (RZ3 a RZ7 – v čase od 8:00 do 19:10) z Nalžovic do Líchov uzavřou cestu z Nalžovic kolem rybníku Musík do Dublovic. V Dublovicích pak budou uzavřeny komunikace ve spodní části obce a dále pak část silnice III/0184 ve směru na Zvírotice a místní komunikace z této silnice do Líchov. Objízdná obousměrná trasa pro řidiče mířící do Zvírotic vede přes Sedlčany, dále po silnici II/119 do Křepenic a za obcí po místní komunikaci „zadem“ na silnici III/0184 do Zvírotic.

kliknutím zvětšit

Ilustrační foto: pixabay.com