Sobota 16.8. – ‘Setkání po létech’ je tu!

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 5 roků, 9 měsíců a 19 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Dva roky uběhly jak voda a další, tentokrát už jedenácté setkání bigbítových kapel vzniklých v sedmdesátých létech minulého století je tady. Místem setkání skupin Atlantik, Hobeles a Mix se svými kamarády, přáteli, příznivci a bývalými fanoušky už potřetí stává sedlčanský zimní stadion. Podle návštěvnosti v posledních dvou ročnících v roce 2010 a 2012 se opět dá předpokládat návštěvnost kolem osmi set příznivců bigbítové hudby 60. a 70. let minulého století.

“Hala zimního stadionu není provozně určena pro pořádání podobných akcí, proto se při této mimořádné akci snažíme nic nezanedbat. Hodí se nám zkušenosti z posledních dvou ‘setkání’ pořádaných na zimním stadionu. Samozřejmě na takovouto akci je nápor návštěvníků oproti hokejovým zápasům minimálně trojnásobný, přesto jsem přesvědčen, že to ke spokojenosti všech zvládneme. Přímo na betonové hrací ploše bude k dispozici přes 800 míst k sezení, pulty s občerstvením a část bude vyhrazena tanečním párům. Samozřejmě bude oproti hokejovým zápasům rozšířena pořadatelská a bezpečnostní služba,” řekl František Kadleček, vedoucí sedlčanského zimního stadionu.

V provozu bude samozřejmě také restaurace s přímým výhledem na vlastní plochu stadionu, která si právě před čtyřmi roky odbyla při setkání kapel 2010 svou premiéru. Od jedenácti hodin dopoledne začínají neveřejné generálky jednotlivých kapel, vlastní 11. ročník ‘Setkání po létech’ startuje v sobotu 16. srpna přesně ve 20 hodin. Každá kapela se představí svým fanouškům v asi půlhodinových blocích celkem čtyřikrát. Vstupné na přibližně šestihodinový program činí 180 korun, vstupenky budou k mání přímo u pokladen stadionu.