Série tří vítězných utkání fotbalistů Tatranu Sedlčany skončila na hřišti v Tuchlovicích

SEDLČANY – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany zajížděli v sobotu 8. října k dalšímu, v pořadí už desátému kolu Krajského přeboru na Kladensko. Tentokrát soupeřem sedlčanský fotbalistů bylo mužstvo AFK Tuchlovice. Tatran po třech vítězstvích v řadě podlehl tomuto mužstvu 1:2.

Hostům ze Sedlčan se opět povedlo poměrně brzy vstřelit první gól. Nakonec se ukázala, že to byl v tomto utkání ze strany Sedlčan jediný. Domácí stačili ještě do poločasu ze standardní situace vyrovnal a v druhém poločase díky proměněné penaltě brali všechny body.