Sedlčanské muzeum je znovu otevřeno pro veřejnost, a to v běžné otevírací době

SEDLČANY – Od čtvrtka 3. prosince letošního roku je opět sedlčanské muzeum otevřeno pro veřejnost v běžné otevírací době. Ta je v tomto období od úterý do pátku v čase 9-12 a 13-16 a také v neděli od 13 do 16 hodin. Vzhledem k omezím daném vládními nařízeními může být maximální kapacita návštěvníků v jak v přízemí, tak i v každém patře deset osob.

“Připravili jsme pro Vás vánoční prodejní výstavu na které můžete vidět keramiku Veroniky Hejhalové a vánoční dekorace Věry Dlouhé. Plánovaná vernisáž výstavy se neuskuteční. Stejně tak je zrušeno představení Honzy Jareše 16. prosince. Náhradní termín bude uveřejněn, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti,” informují sedlčanští muzejníci.

Organizované skupiny (s průvodcem) mohou do expozice v maximálním počtu deseti osob. Návštěvu takové skupiny je třeba objednat předem. Návštěvníci musí dodržovat veškeré hygienické zásady (nošení roušek, dvoumetrové rozestupy, používání dezinfekce apod.). Prodej nápojů a potravin je možný pouze s sebou, ke konzumaci mimo prostory muzea.