Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Sedlčanské hokejisty čeká v sobotu první ze dvou semifinálových utkání Krajské soutěže

SEDLČANY – Hokejisté Tatranu Sedlčany v sobotu nastoupí k prvnímu ze dvou semifinálových utkání s mužstvem Spartaku Žebrák. S tímto týmem zatím mají hodně pasivní bilanci, ze čtyř utkání v této sezoně Tatran ani jednou Žebrák neporazil. V základní části Tatran ve 3. kole doma prohrál 5:6 a venku v 10. kole 4:7. Tatranu se proti Žebráku nedařilo ani v nadstavbové části, kdy doma ve 4. kole prohrál v prodloužení 1:2 a venku v 9. kole 3:7.

První semifinálové utkání Krajské soutěže mezi Tatranem Sedlčany a Spartakem Žebrák se hraje v sobotu 29. února na zimním stadionu v Sedlčanech od 17 hodin. Odveta je na programu o den později, v neděli 1. března, na zimním stadionu v Hořovicích. Odvetné utkání v Hořovicích začíná v 15:45. Vítěz semifinálového dvojutkání postoupí do finále, kde se střetne s vítězem druhého semifinále mezi Buldoky Neratovice a a Benátkami nad Jizerou B.