Sedlčanská kotlina v sobotu ožije zvukem motorů, koná se tu Sajdkárkrosový den

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 23 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Sajdkárkrosová sezona sice už skončila, ale motory těchto speciálů ještě neutichají. Protože závody sajdkár se v Sedlčanech nejezdí, naskýtá se všem příznivcům tohoto motoristického sportu možnost se v sobotu 19. října od 12 hodin setkat v kotlině s některými posádkami sajdkár z Mezinárodního Mistrovství České Republiky a Přeboru České Republiky při Sajdkárkrosovém dni.

Návrat sajdkár do království českého rallycrossu a autocrossu na kotlinu připravila sedlčanská posádka sajdkáry Jaroslav Pokorný – Lukáš Čiko. “Diváci se i letos mohou těšit na závodní speciály, možnost popovídat si s závodníky a vyzkoušet svou odvahu v rámci svezení se na místě spolujezdce pod taktovkou profesionálních řidičů. Loni jste i přes nepřízeň počasí dorazili v hojném počtu, tak letos se na vás budeme opět těšit,” zvou pořadatelé akce.