Šancí na góly měl domácí Tatran v první půli dost. Nedokázal je ale využít a prohrál

SEDLČANY – Krajský fotbalový přebor měl o víkendu na svém programu 21. soutěžní kolo. Sedm utkání tohoto kola se hrálo v sobotu 6. dubna, v neděli 7. dubna se dohrávalo kolo utkáním domácího Tatranu Sedlčany s SK Sokoleč, který je v průběžné tabulce na pátém místě. V podzimní části krajského přeboru sedlčanští fotbalisté remizovali na hřišti Sokolče 2:2, když v 91. proměnili nařízenou penaltu.

Tentokrát to byli domácí, kteří už od třetí minuty vedli, zásluhou gólu Říhy. Domácí měli další příležitosti, ale nedokázali z nich skórovat ani jednou. Toho využili hosté a v 18. minutě z rohu vyrovnali. Přesto i po tomto gólu si Tatran vypracoval několik slibných šancí, jenže chyběla jim přesnost v zakončení. A tak to byli opět hosté, kteří v 27. minutě z brejku šli do vedení. Nadále se hrál zajímavý fotbal, přičemž domácí dokázali krátce před poločasem využít nepřesnosti hostů a vyrovnat.

Druhý poločas začala obě mužstva opatrně, ale znovu se hostům podařilo jít do vedení, když autor jejich prvního gólu napřáhl ke střele a trefil šibenici sedlčanské branky. Hosté po vedení začali víc držet míč ale i tak po další akci dokázali vstřelit čtvrtý gól. Marná byla snaha domácích, kteří následně zatlačili soupeře k jeho brance, když si dokázali vypracovat jen jednu šanci. Domácí Tatran tak podruhé doma prohrál,a to i přesto, že v prvním poločase nedělního utkání měl šancí minimálně na pět gólů…