S lídrem skupiny sehráli sedlčanští hokejisté vyrovnané utkání, přesto o gól prohráli

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla o víkendu na svém programu 11. soutěžní kolo. V něm v neděli 19. listopadu nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany na zimním stadionu v Příbrami proti favoritu skupiny, mužstvu HC Příbram B. Domácí jsou na prvním místě, Tatran stále bojuje o místo čtvrté a tím i účast v play-off. Nedělní utkání bylo hodně vyrovnané, ale tři body zůstaly v Příbrami.

První třetina patřila domácím, kteří v čase 09:54 šli do vedení Petrem Hlinkou. O necelé tři minuty později, v čase 12:18 přidal druhý gól do branky Tatranu domácí Petr Svoboda. Také začátek druhé třetiny patřil domácím, v čase 34:34 zvyšoval na 3:0 domácí David Beneš. Další minuty utkání patřili hokejistům Tatranu. V čase 35:42 skóroval Lukáš Petržílka a minutu před koncem třetiny dal druhý gól Tatranu Libor Bém.

Také třetí třetina byl hodně dramatická, když v čase 42:15 po sólu vyrovnal na 3:3 sedlčanský Lukáš Petržílka. Domácí si po necelých pěti minutách vzali v čase 47:34 vedení zpět, jejich čtvrtý gól dal Ondřej Mácha. Na to stačili hosté ve vlastním oslabení v čase 50:58 odpovědět vyrovnávací brankou Filipa Černého. Poslední a rozhodující branka, která zajistila domácím vítězství padla v čase 58:18 z hokejky Petra Svobody.

HC Příbram B – Tatran Sedlčany 5:4 (2:0, 1:2, 2:2)

Ilustrační foto: pixabay