Řidič sjel u Nechvalic s autem do silničního příkopu, kde narazil do telefonního sloupu

SEDLČANSKO – Škoda ve výši 70 tisíc korun vznikla při nehodě, která se stala ve středu 11. listopadu dopoledne v katastru obce Nechvalice. “Pro projetí zatáčky vyjel čtyřiatřicetiletý řidič do pravého silničního příkopu, kde narazil do sloupu telefonního vedení. Ke zranění osob nedošlo,” uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

O den dříve zastavila policejní hlídka v jedné obci na Sedlčansku sedmapadesátiletého řidiče osobního automobilu. “Jak se ukázalo, muž má vydaný zákaz řízení na dobu tří let. Nyní se bude zpovídat z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí,” doplnila policejní mluvčí.

Policisté sdělili obvinění jednatřicetiletému muži, který v úterý 10. listopadu před pátou hodinou odpolední postřelil na příbramském sídlišti svého o rok staršího známého. Pachatele zadržela ve středu 11. listopadu ráno jihočeská zásahová jednotka v Českých Budějovicích. “Jednatřicetiletému muži hrozí za zločin těžké ublížení na zdraví a přečin nedovolené ozbrojování tři roky až deset let pobytu ve vězení,“ konstatovala policistka.