Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Rallye Česká Sibiř má veřejnosti ukázat, že elektromobily jezdí i v zimě

SEDLEC-PRČICE – Už tuto sobotu 1. února 2020 se uskuteční pátý ročník Rallye Česká Sibiř. Podle informací pořadatelů se především jedná o rodinnou sportovní akci, kterou pořádá sedlecko-prčická Asociace pro elektromobily ČR. Podobně jako v minulých ročnících, tak také letos je účelem pobavit se, setkat se s přáteli či poznat přátele nové, a především ukázat veřejnosti, že elektromobily jezdí bez problémů i v zimě.

Hlavní část akce se odehraje dopoledne na Žižkově náměstí v Táboře, kde se uskuteční přehlídka elektromobilů. Z Tábora se kolona elektromobilů přesune na oběd do Hotelu Česká Sibiř v Miličíně. Po obědě se elektromobily vydají do Sedlce-Prčice, kde bude u nabíjecí stanice další zastávka. Poté elektromobily odjedou na Monínec, kde budou mít účastníci rallye na programu například stavění iglů, sněhuláka, jízdy zručnosti a jiné zkoušky.