První výsledky komunálních voleb jsou už známy. Zatím jen z menších obcí

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 7 měsíců a 24 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Úderem sobotní 14. hodiny skončily v České republice celkově sedmé volby do zastupitelstev měst a obcí. Členové okrskových volebních komisí mají teď, po uzavření volebních místností, plné ruce práce s tím, aby správně spočítali hlasy. Hned jak volební komise tyto výsledky sčítání z regionu Sedlčanska odešlou na příslušné pracoviště Statistického úřadu, tak krátce na to se objeví i na těchto webových stránkách.

První výsledky se tu mohou objevit do dvou hodin po začátku sčítání hlasů. Nejdříve se bude jednat o malé obvody s malým počtem voličů. Lze předpokládat, že v následujících pěti hodinách bude k dispozici podstatná část výsledků ze všech volebních obvodů Sedlčanska. Zatím už jsou sečteny výsledky v těchto obcích: Štětkovice, Prosenická Lhota, Kňovice, Osečany, Jesenice, Radíč, Dublovice, Nechvalice, Křepenice, Počepice, atd.

Průběžné výsledky komunálních voleb 2018