První čtvrtfinálové utkání hokejisté Tatranu Sedlčany na domácím ledě prohráli 2:8

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla v sobotu 24. února na programu první čtvrtfinálové zápasy vyřazovací části. Hokejisté Tatranu Sedlčany v prvním čtvrtfinálovém utkání nastoupili na domácím ledě proti vítězi skupiny Severovýchod – mužstvu HC TNP Praha. Domácí Tatran dokázal s pražskými hokejisty držet krok jen v první třetině, další dvě třetiny vládlo na ledě pražské mužstvo. Raritou byly čtyři góly hostů při domácích přesilovkách.

První třetina utkání byla poměrně vyrovnaná. První gól do branky Tatranu padl v čase 08:21, jeho autorem by pražský Jan Mišner. Domácí vyrovnali krátce před koncem třetiny v čase 19:37 Martinem Pospíšilem. Také úvod druhé třetiny byl vyrovnaný, když nejprve v čase 20:35 poslal pražské mužstvo do vedení Tomáš Král. Na vyrovnání čekali sedlčanští fanoušci jen půl minuty, kdy v čase 21:06 skóroval Dominik Chvastek.

Málokdo však čekal, že to byl poslední gól Tatranu v tomto utkání. Hosté šli do vedení v přesilovce v čase 26:56, střelcem branky byl Petr Bílek. V nervózním utkání padl další gól v čase 29:10, a to po samostatném nájezdu Jana Valdera. Další gól dostali domácí v čase 30:39 když hráli přesilovku. Autorem pražského pátého gólu byl Marek Major. Ve třetí třetině padly tři góly, všechny za záda sedlčanského brankáře. Odveta se hraje v neděli 25. února v pražských Strašnicích.

Tatran Sedlčany – HC TNP Praha 2:8 (1:1, 1:4, 0:3 )

Ilustrační foto: pixabay