Prodejna Super ZOO Sedlčany se ve čtvrtek 26. listopadu prvně otevře nakupujícím

SEDLČANY – Síť maloobchodních prodejen chovatelských potřeb pro domácí zvířata Super ZOO se rozšířila o prodejnu v Sedlčanech. Prodejna je součástí nově vybudovaného supermarketu v Příbramské ulici a prvně se nakupujícím otevře tento čtvrtek 26. listopadu. Obchod Super zoo nabízí kompletní péči pro vaše mazlíčky. Nakoupíte zde veškeré vybavení a krmivo nejen pro psy a kočky, ale také pro hlodavce, ptáky či fretky. Školení odborníci ochotně poradí i v oblasti akvaristiky a teraristiky.

“Vážení zákazníci, ve čtvrtek 26. listopadu pro vás otevíráme novou prodejnu pro vaše mazlíčky v Sedlčanech. Od čtvrtka 26. do neděle 29. listopadu v nové prodejně nakoupí všichni zákazníci se slevou 15 % na celý nákup. Sleva se nevztahuje na zboží ve výprodeji a nákup dárkových poukázek. Slevy nelze sčítat a neplatí pro členy chovatelského klubu a držitele VIP gold karet,” uvádí pozvánka do nové prodejny Super ZOO Sedlčany.

V prodejně lze nakoupit i živá zvířata jako například drobné hlodavce, ptactvo, akvarijní rybičky a podobně. Lidé mohou do prodejny vstupovat i se svými zvířecími mazlíčky, zvířátka jsou tu vítána. Parkoviště osobních automobilů je přímo před prodejnou.

Zdroj: Super ZOO
Ilustrační foto:
Ladislav Havel