Pozitivní test na covid-19 mělo k 26. dubnu v regionu Sedlčanska 98 osob

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANSKO – V regionu Sedlčanska (ORP Sedlčany – 22 obcí) bylo k pondělnímu 26. dubnu 98 osob s pozitivním testem, z toho 25 ve věku nad 65 let a dalších deset ve věku nad 75 let. Ke stejnému datu byl v nemocnici hospitalizován jeden člověk. Přímo v městě Sedlčany (včetně osad) bylo k 26. dubnu 47 osob s pozitivním testem. Z dalších měst Sedlčanska bylo k 26. dubnu v Sedlci-Prčici 16 a v Krásné Hoře nad Vltavou pět pozitivně testovaných osob.

V jednotlivých obcích regionu měla k 26. dubnu nejvíce pozitivně testovaných osob obec Klučenice (7). Následují Nedrahovice (4), Kosova Hora, Nalžovice, Petrovice a Vysoký Chlumec (shodně 3). Nulu mělo k témuž datu z regionu Sedlčanska devět obcí – Jesenice, Kňovice, Křepenice, Milešov, Počepice, Prosenická Lhota, Příčovy, Radíč a Štětkovice. Zbytek výše nejmenovaných obcí v regionu Sedlčanska měl dva a méně pozitivně testované osoby.

Poznámka: Čísla neukazují počet nově nemocných (i když třeba mají neschopenku), ani nakažených, ale počet pozitivních testů zjištěných metodou PCR. To znamená, že případně mohou obsahovat duplicity (lidi opakovaně testované) a pozitivita testů automaticky neznamená stav nemoci. Navíc všechny údaje běžně podléhají zpětným revizím a proto se v dalších dnech mohou měnit.

Ilustrační foto: pixabay.com

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!