Posedlí Dakarem zahajují sérii besed se svými fanoušky. Na úvod doma v Sedlčanech

SEDLČANY – Talk show Posedlí Dakarem koncem ledna startuje! Loni beznadějně vyprodaná live show v podání dakarských závodníků týmu Big Shock Racing se vrací do prostředí kin, multifunkčních sálů a dalších veřejných prostor po celé republice. Martin Macík, František Tomášek, David Švanda s dalšími členy českého dakarského týmu přijíždějí za vámi a prostřednictvím besed se s vámi chtějí podělit o spoustu zážitků z Dakaru 2020.

“Dostanou vás nezveřejněné informace ze zákulisí, neuvěřitelné historky i on-boardy promítané na velkoplošná plátna. Čeká na vás interaktivní smršť nadupaná extrémními zážitky, chlapskou hravostí i svéráznými vtípky z nejnáročnějšího motoristického závodu na světě. Příběh kluků, kteří zažili opravdové dobrodružství a pokusili se uspět mezi nejlepšími,” zvou členové úspěšného sedlčanského týmu Big Shock Racing.

Interaktivní talk show Posedlí Dakarem, ve které se představí členové týmu Big Shock Racing, postupně zavítá do Brna, Prahy, Ostravy, Plzně, Českých Budějovic Zlína, Hradce Králové a dalších měst. Podobně jako v předešlých létech, tak i letos sérii besed zahajují ve středu 29. ledna v domácím prostředí, v divadelním sále sedlčanského kulturního domu. Součástí besedy bude jak promítání fotografií, tak také videí z prostředí Dakaru 2020.