Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Policisté pátrají po totožnosti dvou zlodějů, kteří vykradli bývalý hotel Mana na Zrůbku

SEDLČANSKO – Sedlčanští policisté šetří případ krádeže a poškození cizí věci. Neznámí pachatelé mezi v polovině února (v době od úterý 11. února 14:00 do pondělí 17. února 12:00) vypáčili dveře vedoucí do sauny a odtud se dostali do neprovozovaného hotelu Mana nedaleko letoviska Zrůbek. Vnitřní prostory prohledali a poškodili přitom několik dveří a skleněných výplní oken, způsobili tím škodu ve výši 73 tisíc korun.

“Odnesli si odsud nakonec šestnáct dřevěných masivních jednokřídlých dveří a plastovou vanu, vše v hodnotě 90 tisíc korun. Příslušníci policie žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pachatelích výše uvedeného skutku. Kdo by poznal osoby na fotografiích či na videozáznamu, ať se ozve přes bezplatnou linku 158 nebo může zavolat na telefonní číslo 974 879 740,” uvedla v tiskové zprávě policejní mluvčí Monika Schindlová.