Policisté hledají svědky dopravní nehody na Sedlčansku, k té došlo u Štilečku

SEDLČANSKO – Příbramští dopravní policisté prověřují okolnosti nehody dvou osobních vozidel poblíž osady Štíleček. Ke zmiňované události došlo ve středu letošního 14. července přibližně patnáct minut před devatenáctou hodinou na křižovatce místní komunikace u obce Štíleček a silnice III. třídy č. 10230 v katastru obce Sedlčany.

Podle prvotního šetření došlo ke střetu modrého osobního vozidla značky Suzuki s blíže neustanoveným vozidlem stříbrné barvy, pravděpodobně značky Mercedes, které po střetu vyjelo mimo komunikaci na travnatý pás a narazilo do sloupku od geodetického bodu. Při nehodě nedošlo ke zranění žádné osoby. Neznámý řidič následně se stříbrným vozidlem před příjezdem policistů opustil místo nehody.

Nabourané vozidlo Suzuki – foto: PČR

A to aniž by zde na sebe zanechal jakýkoliv kontakt, a z místa odjel pravděpodobně směrem na Svatý Ján. Dopravní policisté nyní prověřují všechny okolnosti této dopravní události. Z uvedených důvodů se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky této dopravní nehody, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k samotnému průběhu nehody.

Rovněž by policisté přivítali, pokud by jim řidiči, kteří tímto místem v inkriminovanou dobu projížděli, poskytli záznamy z kamerových záznamových zařízení instalovaných ve vozidlech. “Svědci se jim mohou přihlásit na telefonních číslech 974 879 251, 974 879 503 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky,” uvádí tisková zpráva Policie ČR.

Zdroj/foto: Policie ČR