Policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala 28. května poblíž Petrovic

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANSKO – Příslušníci policie hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo v pátek 28. června v 7:05 h na 2,13 km silnice II/118 v katastru obce Petrovice. V tu dobu zastavil u kraje silnice motorista s vozidlem Peugeot Boxer, protože si všiml protijedoucího automobilu větších rozměrů.

„Jeho řidič však po střetu, při kterém vznikla škoda ve výši 30 tisíc korun, nezastavil a pokračoval v jízdě ve směru na Krašovice. Policisté žádají svědky, kteří by napomohli objasnit, za jakých okolností k dopravně nehodě došlo, aby se ozvali na telefonní číslo 974 879 251 (503) nebo na linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Podobně by se příbramským dopravním policistům hodili svědci, kteří projížděli v pondělí 31. května v 15:50 v Příbrami křižovatkou ulic Koperníkova a Ivana Olbrachta. Či se případně nacházeli v blízkosti tohoto místa. Řidič vozidla značky Toyota Avensis tvrdí, že v té době do něj nacouval v křižovatce řidič s vozidlem Peugeot 407 a tažným zařízením mu poškodil přední část auta.

„Druhý šofér uvádí, že naopak zastavil, aby pustil z pravé strany přijíždějící vůz. Po zastavení pak do něj zezadu narazil motorista s Toyotou Avensis. Vzniklá škoda byla stanovena na deset tisíc korun. Také v tomto případě mohou případní svědci volat na výše uvedená čísla,“ doplnila informace k hledání svědků dopravních nehod policejní mluvčí.

  Za narkomany na Příbramsku putovaly drogy vyráběné ženou z Plzeňska

Ilustrační foto: pixabay.com