Policie hledá řidiče bílé dodávky, který u Dublovic poškodil čerstvě položený asfalt

SEDLČANSKO – Příbramští policisté hledají řidiče bílé dodávky (VW – po stranách červené odrazky), který sobotu 4. června, dvacet minut po třetí hodině odpolední, jel v katastru obce Dublovice v pravém jízdním pruhu, který byl vyfrézovaný. Řidič tohoto vozu vůbec nerespektoval dopravní značení o zákazu vjezdu všech vozidel a následně odbočil vlevo do jízdního pruhu.

A to ve směru na Sedlčany v době, kdy na semaforu měla vozidla jedoucí od Sedlčan zelenou (v daném místě byl provoz sveden pouze do jednoho, a to levého jízdního pruhu; pravý byl uzavřen, provoz řídil semafor). Aby se řidič neznámé dodávky vyhnul střetu s těmito auty, sjel do pravého jízdního pruhu, kde byla směrová šipka doleva a pokračoval v jízdě dál. Svou jízdou ale poškodil čerstvě položený asfalt.

Pracovníci firmy, kteří pokládku nového povrchu prováděli, celou záležitost oznámili na linku 158. „Policisté nyní hledají svědky, kteří viděli řidiče bílé dodávky, jak 4. června najel přes zákaz, upravený dopravním značením, na čerstvě položený asfalt, ať informace sdělí policistům na linku 158. Uvítají i záběry z palubních kamer vozů,“ uvedla policistka Vlasta Suchánková.

Zdroj: Policie ČR
Ilustrační foto: pixabay.com