Policie hledá případné svědky čelního střetu dvou osobních aut s tragickými následky

BENEŠOVSKO – Ve čtvrtek 4. dubna po 18. hodině vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému, včetně záchranářského vrtulníku, k tragické dopravní nehodě dvou osobních vozidel, k níž došlo na silnici III. třídy na Benešovsku v katastru obce Brzotice.

K čelnímu střetu dvou automobilů došlo z přesně neobjasněných příčin, nicméně v jednom z vozů bohužel zemřely dvě osoby a z druhého byla vrtulníkem transportována žena s těžkým zraněním do nemocnice. Událost si převzali benešovští kriminalisté, kteří u obou zemřelých nařídili soudní pitvu a nadále budou zjišťovat přesnou příčinu a okolnosti tragické dopravní nehody.

Kriminalisté v celé věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to z těžkého ublížení na zdraví a usmrcení z nedbalosti. „V souvislosti s touto dopravní nehodou se obracíme na případné svědky, kteří viděli průběh či samotný střet těch vozidel, aby nás kontaktovali na lince tísňového volání 158,“ píše policistka Michaela Richterová.

Zdroj: Policie ČR
Ilustrační foto: pixabay