Pobodaná partnerka čtyřicetiletého muže skončila v péči lékařů, muže policie zadržela

BENEŠOV – V neděli 4. února, krátce před čtvrtou hodinou ráno, přivolával čtyřicetiletý muž záchranáře ke své partnerce, kterou měl, jak sám na tísňové lince sděloval, napadnout nožem a způsobit jí vážná zranění. Kromě Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje vyjely do jednoho z panelových domů v Benešově, kde k potyčce došlo, také policejní hlídky.

„Uvnitř bytu se nacházela vážně zraněná devětatřicetiletá partnerka muže, kterou zdravotníci okamžitě transportovali do zdravotnického zařízení, kde musela podstoupit chirurgický zákrok. Muž, který o rok mladší partnerku měl vážně pobodat, je v současné době v režimu zadržení, umístěný v policejní cele,“ uvedla v tiskové zprávě policistka Vlasta Suchánková.

Ihned na místě incidentu si celou záležitost převzali do své gesce krajští kriminalisté, kteří zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu. V současné době probíhají potřebné úkony trestního řízení. „Krajští kriminalisté v současnosti řeší napadení a zranění partnerky jako vraždu ve stadiu pokusu,“ dodala policistka.

Zdroj: Policie ČR
Ilustrační foto: pixabay