Po dvou domácích remízách přišla porážka. Tatran pomalu klesá ke dnu tabulky KP

SEDLČANY – Středočeský krajský přebor (KP) ve fotbale pokračoval o víkendu dalším soutěžním kolem. Šest utkání tohoto kola se hrála v sobotu, zbývající dvě pak byla na programu v neděli 18. září. Jedním z nich bylo utkání domácího Tatranu Sedlčany s mužstvem ČLU Beroun, šlo tedy o utkání dvou bývalých divizních týmů. Hosté z Berouna měli před výkopem nedělního utkání v průběžné tabulce devět bodů, Tatran o čtyři méně a potřeboval doma vyhrát.

Fotbalisté Tatranu i ve třetím domácím utkání nevyhráli, ale naopak po dvou domácích remízách v minulých kolech přišli o tři body. Tatran opět začal utkání hodně vlažně, což využili hosté ke vstřelení první branky. Na to domácí ještě zareagovali a vyrovnali. Jenže tři minuty před půlí šli hosté gólem do šatny znovu do vedení. V druhé půli přidali berounští na tvrdosti i třetí gól. Domácí, i přes vyloučení hostujícího hráče, dokázali jen dvě minuty před koncem korigovat výsledek.

Tatran Sedlčany – ČLU Beroun
2:3 (1:2)
Góly: 31. Sochůrek, 88. Brotánek – 16. Lhotka, 42. Počta, 62. Horel
Žluté karty: 36. Hanuš, 76. Krůta M., 86. Krotil – 38. Pipiška, 45. Krpálek, 73, Počta, 76. Počta, 79. Lacina, 88. Poslední, 90. Lhotka
Červené karty: – 76. Počta
Sestava Tatranu: Dřevojan F. – Hofman (46. Kouklík), Kdolský, Repetný, Hanuš, Habart, Krůta M. (81. Krotil), Brotánek, Sochůrek, Sirotek (64. Matoušek), Novotný (85. Plesl)
Rozhodčí: Svoboda – Gerhardt, Zíka
Diváků: 182

Ilustrační foto: pixabay.com