Padlo úvodní buly 8. ročníku turnaje

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 7 roků, 8 měsíců a 20 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Na sedlčanském zimním stadionu začal v sobotu 7. září osmý ročník hokejového hobby turnaje. Krátce po půl páté odpoledne padlo úvodní buly mezi střední útočníky pohárových prvoligových mužstev Stará garda Štětkovice a HC Blackmilk Sedlčany. Oba týmy nebyly kompletní, chyběla jim řada hráčů. Zatímco loňský obhájce poháru ze Štětkovic dokázal dát dohromady alespoň dvě kompletní pětky, “mlíkaři” nastoupili do utkání jen se sedmi hráči. To se nakonec projevilo i na konečném výsledku zahajovacího utkání hobby poháru,  Stará garda Štětkovic v poklidném tempu porazila HC Blackmilk Sedlčany 9:3 (4:2, 3:1, 2:0).

O další dvě hodiny později byla zahájena také 2. liga hobby turnaje, v úvodu se střetli hokejisté sedlčanského HC STROS s týmem SK HC Olbramovice. V tomto utkání viděli diváci celkem osm branek, olbramovičtí hokejisté remizovali s mužstvem HC STROS 4:4 (0:1, 3:1, 1:2). Poslední sobotní utkání mezi týmy SK Marila Votice a HC Kňovice skončilo vítězstvím Votic 4:3 (1:1, 0:1, 3:1).