Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Osmička mužstev má už jisté semifinále

SEDLČANY – O první aprílové sobotě vstoupí XII. ročník hokejového Hobby turnaje do závěrečných vyřazovacích bojů. Čtvrtfinálové play-off se týká ve všech výkonnostních ligách mužstev na třetím až šestém místě, první dva týmy základní ligové části postupují rovnou do semifinále. Konkrétně se jedná v 1. lize o týmy Genemusic a River Boys Zvírotice, v druhé lize to jsou Kačeři Příčovy a Žabáci Solopysky, v třetí lize mají jistý postup do semifinále Stará garda Štětkovice B a Ševci Nový Knín a konečně ve 4. lize Miličín a Rumola. První čtvrtfinálové zápasy jsou na programu v sobotu 1. a v neděli 2. dubna, odvety od pondělí 3. do čtvrtka 5. dubna.

V pátek 7. dubna zasáhnou do semifinálových soubojů vítězové čtvrtfinálových zápasů 1. ligy, kteří se utkají s týmy, jenž mohly díky umístění na prvních dvou místech odpočívat. To samé se týká v sobotu 8. a v neděli 9. dubna 2., 3. a 4. ligy. Semifinálové odvety jsou na programu od neděle 9. do středy 12. dubna. O dva dny později se hrají finálová utkání 2. a 3. ligy, v sobotu 15. dubna dopoledne je na programu finále 4. ligy. XII. ročník pohárového turnaje skončí v sobotu odpoledne finálovým zápasem nejlepších prvoligových týmů, přičemž vítěz poté převezme z rukou starosty města putovní pohár.