Opilá řidička osobního vozu havarovala do stromu, nehodu nepřežila spolujezdkyně

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

REGION – Mladý život vyhasl v neděli 5. prosince v noci při dopravní nehodě u Milešova. Informaci o ní přijali policisté od záchranářů krátce před půl jedenáctou hodinou večerní na linku 158. Osmnáctiletá mladá žena sedící za volantem osobního vozu Škoda Ocatavia, vedle které seděla třiadvacetiletá spolujezdkyně, jela ve směru od Koubalovy Lhoty.

„Zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti ale havarovala a s vozem nabourala do stromu. Nehoda měla fatální následky pro mladou ženu, kterou vezla na sedadle spolujezdce. Ta utrpěla velmi závažná zranění a přímo na místě nehody zemřela. Sama řidička, která byla pod vlivem alkoholu – policistům nadýchala přes jednu promile alkoholu,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Osmnáctiletá řidička utrpěla zranění těžké a do nemocnice ji transportoval vrtulník. Policisté vozidlo zajistili pro znalecké zkoumání, nehodou a jejími okolnostmi se budou zabývat kriminalisté. U nehody zasahovali hasiči ze sedlčanské stanice Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje a v rámci mezikrajské výpomoci i hasiči z milevské stanice Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje.

Zdroj/foto: Policie ČR
Ilustrační foto: pixabay.com