Od pondělí do čtvrtku můžeme místy čekat déšť nebo přeháňky, teploty jen okolo 12 °C

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

REGION – Do čtvrtku se tak musíme smířit se spíše oblačnou až zataženou oblohou a místy se přidá déšť nebo přeháňky. V pondělí a v úterý čekáme spíše oblačnou až zataženou oblohu a od východu se postupně místy přidá déšť nebo přeháňky. Teploty se budou držet relativně nízko, většinou mezi 10/14 °C. Vítr bude foukat jen mírný severovýchodní. Ve středu se mírně ochladí.

Na obloze bude opět převažovat oblačno až zataženo a místy se vyskytne déšť nebo přeháňky, v polohách nad 1100 m se může jednat o sněžení. Teploty přes den vystoupí na 9/13 °C a vítr bude foukat mírný severovýchodní. Ve čtvrtek bude na obloze převažovat oblačno až zataženo, místy přechodně i polojasno a zejména na horách se místy vyskytnou přeháňky. Teploty se budou pohybovat mezi 11/15 °C.

V pátek už srážek a oblačnosti ubude, má být polojasno až oblačno a teploty se zvýší na 13/17 °C. Od soboty do pondělí skoro jasno až polojasno, při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky. Postupně od západu přibývání oblačnosti, občas déšť nebo přeháňky, ojediněle se objeví bouřky. Nejnižší noční teploty 7 až 3 °C, postupně 11 až 7 °C. Nejvyšší denní teploty 14 až 19 °C, v neděli místy až 21 °C.

Zdroj: Meteocentrum, ČHMÚ
Ilustrační foto: pixabay.com