Nový program, dobrá nálada, optimismus a humor! To je Divadlo Hogo Fogo!

SVATÝ JAN – Divadlo Hogo Fogo v Drážkově v pátek 18. září uvádí duchařskou divadelní komedii ‘Moje Hra’. V hlavních rolích se představí Jiří Bartoška a Zuzana Bydžovká. V sobotu 19. září má divadlo na programu detektivní představení ‘Osm žen’, tentokrát v podání Divadelního spolku Našlose. Neděle 20. září pak nabídne návštěvníkům divadla rodinnou oslavu, kterou okoření příchod mladé vyzývavé sekretářky v divadelní hře ‘Příbuzné si nevybírám’.

“Minulý víkend jsme prožili v milé společnosti Adély Gondíkové a Jiřího Langmajera. Tento víkend hrajeme od pátku do neděle a potkáte u nás takové herecké hvězdy jako Jiřího Bartošku, Zuzanu Bydžovskou, Vlastu Peterkovou, Jana Čenského, Svatopluka Skopala a mnoho dalších. Ještě zbývá několik posledních vstupenek na páteční komedii Moje Hra, ve které zazáří právě Jiří Bartoška a Zuzana Bydžovská,” informuje umělecká ředitelka Divadla Hogo Fogo Gabriela Falcová.

Na úterý 29. září pak Divadlo Hogo Fogo připravuje humornou satiru v podání divadla RePublika: ‘Boss Babiš’ “V nadcházející divadelní sezóně se tváří Divadla Hogo Fogo stává Karel Roden, kterého na jevišti našeho divadla můžete vidět poslední den roku 2020 v divadelní komedii ‘Vzhůru do divočiny’. Jsme rádi, že hlavní hygienička ČR paní Rážová uvedla: ‘Z koncertů a divadel nákazu prakticky nemáme’. Při vstupu do divadla vstup s rouškou. Děkujeme,” dodává Gabriela Falcová.

Zdroj/foto: Divadlo Hogo Fogo