Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Do Hobby turnaje se zapojil i Dominátor

SEDLČANY – Jedenáctý ročník Hobby turnaje rekreačních hokejistů má za sebou už víc jak dvě třetiny odehraných zápasů v základních skupinách. Ve skupině A je po deseti odehraných kolech na čele mužstvo River Boys Zvírotice, druhá Stará garda Štětkovice má jen o bod méně a jeden zápas k dobru. Skupinu B vede po devíti odehraných kolech Novit Neveklov, druhá příčka patří zatím Olbramovicím. Zápasy v základních skupinách skončí 20. prosince, poté se mužstva podle dosažených bodů rozdělí do čtyř výkonnostních lig.

Tahákem nadcházejících víkendových zápasů bude jednak sobotní souboj prvních dvou týmů ze skupiny B, v neděli 22. listopadu pak utkání Miličína s mužstvem Ševci Nový Knín. Za novoknínské Ševce totiž s číslem 24 nastupuje Dominátor, tedy zlatý gólman olympijského týmu z Nagana roku 1998 a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu Dominik Hašek. Naposledy jej diváci na sedlčanském zimním stadionu mohli vidět 8. listopadu při derby Ševci Nový Knín – AHC Nový Knín (9:5). Jednapadesátiletý Hašek nastoupil na postu obránce, vstřelil jeden gól a připsal si také jednu gólovou asistenci.