Nevíte kam vyrazit o víkendu? Zkuste naši nabídku akcí, třeba si vyberete (38. týden)

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANSKO – Před námi je opět víkend, který by měl být oproti minulému přece jen o trochu teplejší a méně deštivější. Celkově akcí oproti minulému víkendu je ale poskrovnu. Páteční nabídka je hodně jednoduchá, zve jenom do sedlčanského kina. To promítá historický akční film Seveřan. V sobotu dopoledne se v sedlčanském centru Petrklíč koná Podzimní burza dětského oblečení.

Sobotní večer zve do divadla Hogofogo v Drážkově na divadelní bláznivou komedii Velké lásky v malém hotelu s Mahulenou Bočanovou, Adélou Gondíkovou a dalšímu známými herci. Nechvalická hospoda hostí večer pořad Na stojáka s Arnoštem Frauenbergem, Lukášem Pavláskem a Ester Kočičkovou. Sedlčanské kino v sobotu večer promítá českou komedii Velká premiéra.

V neděli odpoledne lze se vypravit na veřejné bruslení na sedlčanském zimním stadionu. Stejně tak v neděli mohou děti vyrazit odpoledne do sedlčanského kina a na filmovém plátně shlédnout americkou komedii Ježek Sonic 2. Fotbaloví fanoušci se v neděli odpoledne mohou vydat na derby krajské 1.B třídy mezi Béčkem Tatranu Sedlčany a Sokolem Sedlec-Prčice.

Ilustrační foto: pixabay.com