Nevíte kam vyrazit o víkendu? Zkuste naší nabídku akcí, třeba si vyberete (37. týden)

SEDLČANSKO – Příjemné podzimní počasí se pomalu začíná kazit, takže by se více hodily akce pod střechou. Bohužel akcí, jak těch vevnitř, tak i těch venku, o tomto víkendu moc není. Pokud se podíváme na pátek, tak tu jsou pouze dvě nabídky do kin. Sedlčanské kino v pátek promítá českou komedii Ubal a zmiz a kino v Sedlci-Prčici dává také českou komedii Bábovky.

V sobotu od rána až do oběda bude možné na náměstí TGM v Sedlčanech navštívit Farmářské trhy. Případně si jít zaběhat do zámeckého parku na Červeném Hrádku, kde se ráno koná třetí ročník Běhu pro Křídla. Dopoledne pak začíná na hřišti v Radíči tradiční Setkání přátel Škodovek, na které jsou zváni majitelé vozidel osobních, užitkových, tuningových, ale i traktorů a dalších ‚přibližovadel‘.

Děti v Sedlci-Prčici a okolí mohou vyrazit v sobotu odpoledne do sálu místní ZŠ na divadelní muzikál Sněhová královna v Ledovém království. V sobotu večer hraje opět sedlčanské kino a má na programu československý romantický film Chyba. Tak a je tu neděle a pozvánka na odpolední veřejné bruslení. Odpoledne také hraje kino v Kosově Hoře, a to  pohádku Princezna zakletá v čase.

Ilustrační foto: pixabay.com