Nevíte kam vyrazit o víkendu? Zkuste naši nabídku akcí, třeba si vyberete (19. týden)

SEDLČANSKO – Blíží se třetí květnový víkend s jasným až polojasným počasím a příjemnými jarními teplotami přes 20 °C. Ideální na cestování, sportování, cyklistiku nebo turistiku. Na páteční odpoledne i večer tu máme především pozvánku do regionálních biografů. Sedlecké kino promítá jednou odpoledne a jednou večer pokračování úspěšné české pohádky Tajemství staré bambitky 2. Sedlčanské kino dává večer českou komedii Kurz manželské touhy.

V sobotu dopoledne naše, a možná i vaše kroky zamíří do SOU v Bezručově ulici na Školní jarmark. Další si nenechají ujít Májové slavnosti v Křepenicích, jiní vyrazí na Monínec, kde startuje letní sezona. Příznivci hasičského sportu vyrazí na soutěže v Krásné hoře a v Sedlci-Prčici. V Kosově Hoře hraje kino odpoledne pohádku Myši patří do nebe, v Drážkovském divadle zazní večer Klavírní koncert. A návštěvnicí sedlčanského kina se mohou těšit na Vyšehrad: Fylm.

Neděle jako téměř každý víkend bývá na akce slabší, přesto se něco najde. Pro děti i jejich rodiče je v odpoledních hodinách připraven v sedlčanském kině animovaný rodinný film Moje krásná příšerka. Závěr naši nabídky i celé třetí májové neděle patří stále ještě diviznímu fotbalu. Šest kol před koncem jarní části v tabulce skupiny A předposlední Tatran Sedlčany hostí na svém stadionu v tabulce poslední mužstvo Český Lev Union Beroun.

Ilustrační foto: pixabay.com