Nevíte kam vyrazit o víkendu? Zkuste naši nabídku akcí, snad si vyberete (3. týden)

SEDLČANSKO – Stejně jako před týdnem zveme o víkendu nejprve na lyžování. Areál Monínec u Sedlce-Prčice má 50 až 70 centimetrů sněhu a otevřeno jak přes den, tak i na večerní lyžování. Naplno se lyžuje také v areálu Ski Kvasejovice, kam je to také kousek ze Sedlce-Prčice. Zde se lyžuje na přibližně půl metru sněhu bez přestávky od 9 do 20 hodin. Zatím nejisté je běžkování na Čertově břemeni, pokud to trochu jen půjde, tak trasy se budou upravovat až během sobotního dopoledne.

V pátek večer je to pouze sedlčanské kino, které promítá americký horor Čas. V sobotu dopoledne hrají sedlčanští fotbalisté na UMT přípravné utkání s Motorletem Praha. Odpoledne můžete vyrazit na zimní stadion na veřejné bruslení a odtud do hospůdky U Dlabana na Harmoniky Vržeto. Pak tu máme konečně také Volejbalový ples, a to v sokolovně v Kosově Hoře s kapelou Repete. Sedlčanské kino v sobotu večer má na programu francouzské drama Paříž, 13 obvod.

Neděli opět můžeme věnovat sportování. A to nejen lyžování, ale i hokeji a bruslení na zimním stadionu v Sedlčanech. Jednak sledování některého z utkání pohárového amatérského turnaje a pak také znovu odpoledne je na programu veřejné bruslení. V neděli odpoledne též promítá sedlčanské kino pro děti a jejich rodiče. Konkrétně koprodukční rodinnou fantazii z bájné země Dračí princezna. Závěrem pozvánka na akci Posedlí Dakarem, ta se v Sedlčanech uskuteční 27. ledna.

Ilustrační foto: pixabay.com