Nevíte kam vyrazit o víkendu? Zkuste naši nabídku akcí, možná si vyberete (31. týden)

SEDLČANSKO – Blíží se první srpnový víkend, který přinese nejen vítané ochlazení, ale pár možností vyrazit za některou akcí. Pravda, moc jich o tomto víkendu není.. V pátek jsou to pouze regionální kina, z nichž to sedlčanské promítá francouzskou komedii Co jsme komu všichni udělali?.  Sedlecké kino uvádí také komedii, a to českou Tři tygři ve filmu: Jackpot. Sobota bude přece jen štědřejší, především k příznivcům sportu.

V Sedlčanské kotlině se jedou rozjížďky závodu Zóny střední Evropy v rallycrossu, fotbalisté Tatranu hrají dopoledne přípravné utkání s B týmem SK SB Vlašim, které se původně mělo hrát ve Vlašimi. Na hřišti v Prčici si fanoušci fotbalu přijdou při Dni sedlecko-prčické kopané  na své. Na programu jsou tři utkání, dopoledne ženských týmů a odpoledne domácím A i B mužstev. Ve Vysokém Chlumci se odpoledne ve fotbalovém mači utkají stará gardy Vys. Chlumce a Počepic.

Pak tu máme ještě pozvánku na sobotní odpolední prohlídky interiéru kostela sv. Martina v Sedlčanech. Zbývá nám ještě pozvat do hříměždického lomu na dvoudenní skokanské závody HighJump 2022 a také na pouťovou taneční zábavu pod širým nebem do Solopysk. V neděli pokračují závody v kotlině Zóny střední Evropy v rallycrossu a samozřejmě i klání ve skocích do vody HighJump 2022 v hříměždickám lomu.

Ilustrační foto: pixabay.com