Nevíte kam vyrazit o víkendu? Zkuste naši nabídku akcí možná si vyberete (25. týden)

SEDLČANSKO – Před námi je poslední červnový víkend a zdá se, že akcí s příchodem léta bude ubývat. Páteční večer zve do sedlčanského kulturního domu na divadelní představení Charleyova teta v podání divadelních ochotníků ze Staré Huti. V drážkovském divadle Hogofogo se představí žáci Tanečního studia v pořadu Spojeni tancem. Sedlčanské kino uvede českou romantiku Ženy a život, sedlecké kino český životopisný film Poslední závod.

V sobotu se koná v Sedlci-Prčici celodenní souboj mezi jednotlivými částmi dvojměstí, a to Derby Sedlec versus Prčice. V Sedlčanské kotlině se jede druhý závod série Hobby Auto Rallycrossu. Kosova Hora se chystá na odpolední start překážkového běhu nejen korytem potoku Mastník, tedy Mastník Race. Divadlo Hogofogo uvádí večer poslední představení před téměř dvouměsíčními prázdninami Úvěr. Sedlčanské kino promítá českou komedii Mimořádná událost.

Nedělní odpoledne bude jak v Sedlčanech, tak i v Sedlci-Prčici patřit dechovkám. V sedlčanské parku U chovatelů zahraje Dechová hudba Míly Nováka, na hřišti v Prčici kapela Relax. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na tradiční poutě, ty o tomto víkendu, při příležitosti červnového svátku svatého Jana Křtitele, drží na Sedlčansku obyvatelé obcí Klučenice, Křepenice a Počepice. Takže i na zábavné atrakce a něco dobrého k snědku se dá vyrazit.

Ilustrační foto: pixabay.com