Nevíte kam vyrazit o víkendu? Zkuste naši nabídku akcí, možná si vyberete (21. týden)

SEDLČANSKO – Blíží se poslední májový víkend, který sice bude dost chladný, přesto počtem akcí nezanedbatelný. V pátek večer promítají obě regionální kino. Sedlecké má na programu českou komedii Kurz manželské touhy a sedlčanské kino promítá americký horor Halloween zabíjí. V sobotu bývá tradičně na Sedlčansku akcí nejvíce a ani tento víkend tomu nebude jinak.

V sobotních dopoledních hodinách se můžeme vypravit do prostor sedlčanské 1.ZŠ na Výstavu plastikových modelů. Na sedlčanské Mrskošovně se odpoledne koná Dětský hasičský den, ve Vysokém Chlumci se děti vydají u pivovaru na Cestu kole světa. V Dobrošovicích startuje noční hasičská soutěž Dobrošovka Cup, v sále ZŠ v Sedlci večer můžeme navštívit divadelní představení Klíče na neděli a sedlčanské kino promítá českou komedii V létě ti řeknu, jak se mám.

Také v neděli je akcí dost. V Sedlčanech po obědě cyklisté na náměstí šlápnou Vzhůru do pedálů. Do kosohorského parku generála Mareše se můžeme vydat na Odpoledne s českou písničkou, v Sedlci zase na Koncert komorních souborů ZUŠ. Zahálet nebudou ani fotbalové trávníky, fanoušci si určitě najdou termíny kdy a kde jejich oblíbené mužstvo hraje. Večer můžeme zavítat do divadla Hogofogo na představení Prachy!!!.

Ilustrační foto: pixabay.com