Nevíte kam vyrazit o víkendu? Zkuste naši nabídku akcí, možná si vyberete (20. týden)

SEDLČANSKO – Končí pracovní týden a blíží se třetí květnový víkend. Počasí má být stále příjemné, tak proč někam nevyrazit? Ti, kteří si v předprodeji zakoupili vstupenky mohou v pátek na zámku Červený Hrádek vyposlechnout si koncert Sukova komorního orchestru. Nebo v divadle Hogofogo v Drážkově shlédnou představení Sexem ke štěstí. V pátek také hrají obě regionální kina, do sedlčanské má na programu francouzskou komedii Test, sedlecké dává českou romantiku Chyby.

A máme tu sobotu a s ní tradiční 55. ročník pochodu Praha – Prčice. Trasu už máme vybranou, zaregistrovali jsme se, tak hurá na to. Ti, co nejsou registrovaní, mohou vyrazit do sedlčanské kotliny na zajímavé souboje v Hobby Auto Rallycrossu. Děti se určitě nenechají ujít v sedlčanském kulturním domě oblíbený pořad Michala Nesvadby Michal je kvítko. Z kin tentokrát promítá jen sedlčanské a na programu má francouzské oscarové drama Amélie z Montmartru.

V neděli se ráno vydáme na cyklistický závod se startem v Jetřichovicích, který se jede jako závod Extraligy Masters a Jihočeské amatérské ligy s cílem u hotelu Monínec. Milovníci poutí se vydají na slavnou pouť ve Svatém Janu, případně na pouť do Suchdola. V pozvánce nechybí ani fotbal, konkrétně utkání krajské 1.B třídy Tatran Sedlčany B vs. Ligmet Milín. Závěr víkendu patří návštěvě divadla Hogofogo, které má večer na programu lekci anglického humoru Na poslední chvíli.