Nevíte kam vyrazit o víkendu? Zkuste naši nabídku akcí, možná si vyberete (1. týden)

SEDLČANSKO – Je začátek ledna a v normální čase by naší nabídce touto dobou vládly plesy. Jenže je doba covido-omronová, s plesy je amen a ostatních akcí je také poskrovnu. Jedinou výhodou oproti loňsku je možnost lyžovat téměř podle libosti. A vzhledem k tomu, že v regionu máme dvě lyžařská střediska (Monínec a Kvasejovice) můžeme si užít o víkendu jak denního, tak i večerního lyžování dosytosti. Jinak páteční nabídka zve mládež na 15. narozeniny Pohoda Clubu s Dj Chris Sádlerem.

V sobotu ráno vyrážejí turisté od kašny na náměstí TGM na Tříkrálový pochod. Trasa nijak dlouhá není, vede jihozápadním směrem na vrchy Pačíska, Na Věnci a Šiberný vrch u Doubravice. Druhá sobotní pozvánka zve na zimní stadion a sledování některého z pohárových utkání amatérského poháru. Od soboty také začíná promítat sedlčanské kino, tentokrát má na programu české drama Minuta věčnosti. Jde o jednoduchý příběh doplněný dechberoucím a krásně nasnímaným Islandem.

Ani neděle není na akce nijak moc bohatá. Předně po poledni je na zimním stadionu veřejné bruslení. Pro děti připravil sedlčanský kulturní dům odpolední pohádku O pejskovi a kočičce – Jak zachránit hrad. Což je muzikálová pohádka Dany Bartůňkové. V neděli večer hraje i divadlo Hogofogo v Drážkově. Na programu má komediální představení Divadla Bolka Polívky Na poslední chvíli s řadou vynikajících herců a hereček.

Ilustrační foto: pixabay.com