Nevíte kam vyrazit o víkendu? My vám také moc neporadíme, akcí je málo (2. týden)

SEDLČANSKO – Před námi je další lednový víkend, který stejně jako ty předešlé má z různých důvodů omezený počet akcí. Takže v pátek můžeme jednak vyrazit na večerní lyžování do areálu Monínec, nebo jít fandit na některé ze dvou utkání amatérského hokejového turnaje. Třetí možností pak je zavítat do sedlčanského kina a shlédnout italský film Dokud nás Bůh nerozdělil. Poslední možností je večerní návštěva sedlčanské hvězdárny – pokud bude jasno…

V sobotu tu opět máme lyžování na Monínci a dvě utkání hokejového poháru. Mladší ročníky (…náctiletí) vyrazí večer do klubu Pohoda na hudební akci Music & Stand up – Láska a Arny. Pak tu byla ještě večerní nabídka na koncert Kamila Střihavky a jeho kapely v divadle HogoFogo v Drážkově. Bohužel ten je přesunut až na polovinu února. Takže nám ze soboty zbývá už jen pozvat do sedlčanského kina na český celovečerní dokument Karel.

A nedělní nabídka? Ještě slabší než ta sobotní. Opět denní i večerní lyžování na Monínci a tři utkání amatérského hokejového turnaje na sedlčanském zimním stadionu. K tomu ještě můžeme přidal dvě hodiny odpoledního veřejného bruslení tamtéž.

Ilustrační foto: pixabay.com