Nevíte kam o víkendu? Zkuste naši nabídku akcí, možná si z ní vyberete (13. týden)

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANSKO – Před námi je další víkend, který je zároveň poslední před prodlouženým víkendem velikonočním. Od pátečního dopoledne až do sobotního poledne probíhají v sedlčanském muzeu tradiční Dny řemesel v čase předvelikonočním. Na akci si mohou návštěvníci zakoupit velikonoční dekorace a také ochutnat domácí pečené dobroty. V pátek tu už máme jen pozvánku do sedlčanského kina na americký horor Halloween končí. Tím také končí páteční nabídka akcí.

Aprílová sobota je o něco pestřejší. Na sedlčanském náměstí TGM proběhnou dopoledne letošní první Farmářské trhy s kulturním programem. V kotlině startuje dopoledne vytrvalostní závod aut Kotlina Grand Prix. Do nové sezony vstupuje rozhledna Drahoušek, otevření doprovodí country kapela i občerstvení. Ve Vysokém Chlumci se jdeVelikonoční stezka, v Sedlčanech hrají fotbalisté Béčka Tatranu mistrák s Miřeticemi. Večer dává sedlčanské kino české drama Arvéd.

Jak už bývá zvykem, neděle velkou nabídkou akcí tentokrát neoplývá. Přesto tu máme hned po ránu pozvánku do areálu Sedlčanské kotliny na letošní první auto-moto-všeobecnou Burzu .Divadlo Hogofogo v Drážkově uvede v odpoledních hodinách pohádkové představení Čert a Káča. V Nechvalicích se vpodvečer uskuteční beseda s bronzovou medailistkou a hráčkou České hokejové reprezentace žen Denisou Habartovou.

Ilustrační foto: pixabay.com